Chabab Tayefeh Mohajer (Teheran, Iran 1951) begon als jongeling met schilderen in Teheran en volgde kunstopleidingen in Frankrijk. Sinds 1987 woont en werkt hij in Amsterdam. Chahab combineert twee kunsten, de ets en de kalligrafie. Zo ontstaan beelden met een prachtige magische lading. Vaak zien we fossielen of vogels omringd met vreemde onleesbare tekens. Hij beschildert de etsplaat nog eens met hard materiaal, zodat er een dubbel reliëf ontstaat. Zeer bijzonder werk.
Goed
Zit een vouw rechts in de boven hoek,
Kijk goed naar de foto's voor een goede indruk van de ets.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 25,00