Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers - Verkocht

Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!

Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!Charles Kvapil - Landschap Hooihoppers kopen? Bied vanaf 150!
  • Charles Kvapil (1884-1957)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Paneel
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Charles Kvpil (18-1957)
Olieverf op Paneel
Oorspronkelijke Lijst
Landschap met Hooihoppers
Goede Staat
Gesigneerd Linksonder
Goede Staat
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Charles Kvapil (1884-1957)

Frans FransBelgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Amsterdam75
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
53 cm
46 cm
33 cm
26 cm