Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje - Verkocht

Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje kopen? Bied vanaf 30!
Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje kopen? Bied vanaf 30!Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje kopen? Bied vanaf 30!Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje kopen? Bied vanaf 30!
  • Chris van der Windt (1877-1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 15 cm (h x b)
Lijst23 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2269-6

Chris van der Windt

Boerderijtje

Rechtsonder handgesigneerd, linksonder gesigneerd in de ets

Conditie lijst: Slijtschade door de tijd

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Papier verbruind door de tijd

Chris van der Windt (1877-1952)

BelgischBelgischNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
27.5 cm
23 cm
15 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:31-10-2018 om 14:29
Eindtijd:14-11-2018 om 20:45
SKIEN
13 nov. / 21:30
€ 30