Anton Rooskens - Vogelfiguren, zeefdruk
Adri Pieck - straatje in Amersfoort, "Oude huisjes bij den toren"
Richard Smeets - Zeefdruk, Zonder titel
Rob Scholte - Zeefdruk, Vrede van Münster
Jaartal | 1913 |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 97 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidland, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Zuidland, Nederland |
Starttijd | 15-3-2024 om 14:09 |
Eindtijd | 28-3-2024 om 20:48 |