Christo - Floating Piers, Lake Iseo - Ingelijst en handgesigneerd
Mooi ingelijst met passe-partout in zwarte houten lijst
Handgesigneerd rechtsboven in zwarte marker
afmetingen lijst: 23 x 33 cm
In perfecte staat, kan zo aan de muur worden opgehangen
The Floating Piers ('De drijvende pieren') was een tijdelijke installatie in Italië van Christo en Jeanne-Claude in de openbare ruimte. Het bestond van 18 juni tot 3 juli 2016, gedurende precies 16 dagen. The Floating Piers was het eerste grote project dat Christo zonder zijn vrouw voltooide.
Wordt verzekerd verzonden met track en trace
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper.