Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin - Verkocht

Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!
Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!Christo - Ingepakte Reichstag, Project for Berlin kopen? Bied vanaf 95!
  • Christo (1935-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
Lijst23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Christo & Jeanne-Claude (1935-2020)
 Ingepakte Reichstag, Project for Berlin was een milieukunstwerk uit 1995 waarin kunstenaars Christo en Jeanne-Claude het Berlijnse Reichstag-gebouw in stof wikkelden.

Werk van 1995
Met de hand getekend in stift door Christo & Jeanne-Claude
ARTCARD wordt geleverd met een origineel stuk textiel van het project. Volledig omlijst met Passe-Partout en museumglas.

Christo (1935-2020)

BulgaarBulgaarAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Art2piet

Lid sinds 2018
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
23 cm
23 cm
21 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 11:52
Eindtijd:11-08-2022 om 21:18
E-D-S
07 aug. / 07:38
€ 95