Christo - Project " Valley Curtain " 1970/72 - inc. original stofmonster - handgesigneerd - Verkocht

Christo - Project " Valley Curtain " 1970/72 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
Prenten & Uitgaves

Christo - Project " Valley Curtain " 1970/72 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project " Valley Curtain " 1970/72 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project " Valley Curtain " 1970/72 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project " Valley Curtain " 1970/72 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project " Valley Curtain " 1970/72 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo & Jeanne - Claude
Project "Valley Curtain "
Grand Hogback , Rifle , Colorado 1970/72
Offsetlithografie
Artcard handgesigneerd
Fotografie : Harry Shunk
formaat 15,0 x 10,0 cm ( b x h )
+ original Stofmonster ( zelden )
formaat ca. 7,0 x 3,5 cm ( h x b )
in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 30,0 x 40,0 cm ( h x b )
In goede staat
zonder lijst

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00