Christo - Umbrella Project for Japan - USA inc. original stofmonster -handgesigneerd - Verkocht

Christo - Umbrella Project for Japan - USA inc. original stofmonster -handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Christo - Umbrella Project for Japan - USA inc. original stofmonster -handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Christo - Umbrella Project for Japan - USA inc. original stofmonster -handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Christo - Umbrella Project for Japan - USA inc. original stofmonster -handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Christo - Umbrella Project for Japan - USA inc. original stofmonster -handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Christo - Umbrella Project for Japan - USA inc. original stofmonster -handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Christo

The Umbrella  Project  for Japan - USA 1984-1991

The Blue Umbrellas , Ibaraki , Japan on 19 km

1.340 Blue Umbrellas , 6 m high , 8,7 m diameter

Fotografie : Wolfgang Volz

Uitgever : Taschen Verlag

Offsetlithografie

Artcard handgesigneerd
formaat 11,0 x 15,6 cm ( h x b )
In goede staat

original Stofmonster
formaat 4,0 x 7,0 cm
in goede staat
in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 30,0  x 40,0 cm ( b x h )
ready to frame

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00