Christo - " Over the River " - Project for the Arkansas River " handgesigneerd inc. pptout - Verkocht

Christo - " Over the River " - Project for the Arkansas River " handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 109!
Prenten & Uitgaves

Christo - " Over the River " - Project for the Arkansas River " handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 109!Christo - " Over the River " - Project for the Arkansas River " handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 109!Christo - " Over the River " - Project for the Arkansas River " handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 109!Christo - " Over the River " - Project for the Arkansas River " handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 109!Christo - " Over the River " - Project for the Arkansas River " handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 109!Christo - " Over the River " - Project for the Arkansas River " handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 109!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Christo

 "Over the River "

Project -  " Project for the Arkansas River , Colorado "

1992 - 2017

- Artcard -  Schumacher , Edition Fils 1999

handgesigneerd -

fotografie : Wolfgang Volz

afmetingen artcard : 10,5   x 14,8 cm   ( h x b )

wordt geleverd in een passepartout formaat 24,0 x 30,0 cm   ( h x b )

van museumkwaliteit

in goede staat

ready to frame

  • Boek Christo and Jeanne Claude
  • Softcover , 96 pagina`s
  • Jacob Baal - Teshuv
  • uitgever Taschen Verlag
  • in goede staat

Over the River: Project for the Arkansas River, State of Colorado

2017

De Amerikaanse inpakkunstenaar Christo heeft zijn megaproject "Over the river"

in Colorado stopgezet uit protest tegen president Donald Trump.

"Mijn project op de Arkansas River komt de federale overheid ten goede en

de federale overheid heeft een nieuwe landlord, Donald Trump, waar ik niets

mee te maken wil hebben", motiveert Christo zijn beslissing.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00