Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15.5 x 10 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Ingelijst. Verzendkosten voor koper. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten leur, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Etten Leur, Nederland |
Starttijd | 19-4-2023 om 22:07 |
Eindtijd | 28-4-2023 om 22:54 |