Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
*Fraaie tekening met kleur uit nalatenschap op stevig geel getint papier getekend van de kunstenaar C. (cornelis) Vreedenburgh.
*Maten: 37,5 x 22 cm .
*Met atelierstempel: Atelier C. Vreedenburgh. Zonder lijst.
*Conditie is zeer goed .
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
ZZTEK
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 16-6-2019 om 12:51 |
Eindtijd | 3-7-2019 om 0:47 |