- Handgesigneerd, gedateerd ('89) en genummerd (36/90) in potlood
- Op Vélin arches 250 gr
- Afmetingen: 50x65 cm
- Jaar van uitgave: 1989
- Drukker: meester-drukker Andrzeij K. Wisniewski
- Drukatelier: Frans Masereel Centrum, Kasterlee (met watermerk)
- Uitgever: Jeugdzorg vzw Raveling
Niet ingelijst
In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest, steeds in grafiekmap bewaard
Wordt professioneel ingepakt en verzonden incl. Track & Trace
Cyr Frimout werd geboren in 1938 te Poperinge en genoot een lerarenopleiding Plastische Kunsten aan de Hogeschool te Gent van zijn leermeester Octave Landuyt.
Na zijn studies ging Cyr Frimout zich onder impuls van zijn collega kunstenaar-leerkracht Antoon De Clerck vestigen in Aalter, waar hij tot op heden woont en werkt. Hij verkende in zijn artistieke loopbaan verschillende stijlen en ontkent niet er door te zijn beïnvloed.
Als broer van astronaut Dirk Frimout creëert hij het logo ESA-NASA voor Spacelab mission one (1979). Neemt succesvol aan talrijke tentoonstellingen in binnen- en buitenland deel.
Werk in het bezit van de Staat, in het Prentenkabinet te Brussel en in de Musea van Ieper, Oostende (PMMK), Maastricht, Alabama, Rothenburg en Resena/Italië.