Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG - Verkocht

Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!Daan de Vries - NAAKTEN / LOT VAN 2 STUKS / ETS + HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 60!
  • Daan de Vries (1895-1959)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Drager Papier
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Daan De Vries (1895-1959).
Lot van 2 stuks.

1. Zittende naakte vrouw (Art-Deco Stijl).
Zwart-wit ets op papier.
Gesigneerd met potlood + extra signatuur in de plaat.
Ex.nr. 4/12.
Blad: 37x25cm.
Proper blad.

2. Staande halfnaakte vrouw.
Zwart-wit houtsnede op papier.
Signatuur in de plaat.
Geen nummering.
Blad: 44x20cm.
Proper blad. Vlekjes.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.
Goede staat.
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,50
Naar Nederland € 12,00
Naar Duitsland € 14,50
Europese Unie € 19,50

Daan de Vries (1895-1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
351 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
25 cm
37 cm