Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 31/40 |
Conditie | Goed | ||
Er zitten wat plakresten op de achterzijde. Links boven zit een scheurtje en een kreukel in de witte rand. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout. 2 hele kleine stukjes bovenlaag van het papier zijn eraf (zie foto 5). | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter