Diana van Hal - linosnede: Fata Morgana - 1996 - Verkocht

Diana van Hal - linosnede: Fata Morgana - 1996 kopen? Bied vanaf 35!
Diana van Hal - linosnede: Fata Morgana - 1996 kopen? Bied vanaf 35!Diana van Hal - linosnede: Fata Morgana - 1996 kopen? Bied vanaf 35!Diana van Hal - linosnede: Fata Morgana - 1996 kopen? Bied vanaf 35!Diana van Hal - linosnede: Fata Morgana - 1996 kopen? Bied vanaf 35!Diana van Hal - linosnede: Fata Morgana - 1996 kopen? Bied vanaf 35!
  • Diana van Hal (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/40
Grote linosnede van Diana van Hal. Titel: Fata Morgona. Nummer: 31/40. Jaar: 1996. Afmetingen werk: H70 x b100 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b80 cm.  Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

I.v.m. de dikte van het papier moet het werk plat verzonden worden. Hierdoor zijn de verzendkosten wat hoger.

Er zitten wat plakresten op de achterzijde. Links boven zit een scheurtje en een kreukel in de witte rand. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout. 2 hele kleine stukjes bovenlaag van het papier zijn eraf (zie foto 5).

Diana van Hal (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5444 verkochte items
Alle items van deze verkoper (303)
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-12-2020 om 21:21
Eindtijd:29-12-2020 om 20:16
Martinacornelissen
25 dec. / 13:59
€ 35