Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho - Verkocht

Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!
  • Dick Elffers (1910-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie litho door Dick ElffersVoorstelling van een vis op een bord op tafel.Losbladig, beeldmaat 30x36, bladmaat 51x65.Gemonogrammeerd 'DE' en gedateerd ' 56' rechtsonder in potlood.Authenticiteit volledig gegarandeerd.

Dick Elffers (1910-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (75)
36 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:29-07-2019 om 14:05
Eindtijd:03-08-2019 om 21:27
harwich24hslaan
02 aug. / 12:40
€ 30