Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho - Verkocht

Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!Dick Elffers - Vis op een tafel - Litho kopen? Bied vanaf 30!
  • Dick Elffers (1910-1990)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie litho door Dick ElffersVoorstelling van een vis op een bord op tafel.Losbladig, beeldmaat 30x36, bladmaat 51x65.Gemonogrammeerd 'DE' en gedateerd ' 56' rechtsonder in potlood.Authenticiteit volledig gegarandeerd.
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd29-7-2019 om 14:05
Eindtijd3-8-2019 om 21:27