Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28.5 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Redelijk | ||
Kreukels aan bovenzijde van het papier, en onderkant is vast geplakt aan de tekening. (zie afbeelding) | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 22-8-2018 om 0:43 |
Eindtijd | 29-8-2018 om 21:16 |