Dirk Breed - Gemaal De Lynden

Dirk Breed - Gemaal De Lynden kopen? Bied vanaf 1100!
Dirk Breed - Gemaal De Lynden kopen? Bied vanaf 1100!Dirk Breed - Gemaal De Lynden kopen? Bied vanaf 1100!
  • Dirk Breed (1920-2004)
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
Lijst104 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij Dirk Breed ( vermoedelijk uit 70er jaren ) olieverf op canvas.Prachtig werk van Gemaal De Lynden (Haarlemmermeer)

Dirk Breed (1920-2004)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  martenkoldijk
FA. (1 )

0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
84 cm
104 cm
80 cm
100 cm
Sluit over 4d 1u 21m 53s
Openingsbod€ 1100
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:04-12-2022 om 13:17
Eindtijd:13-12-2022 om 22:34