Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's

Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!

Verkoopprijs: € 454,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  Fojo
FA. (7)

112 verkochte items
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140

10 x gesigneerde litho van de kunstenaar Dirkje Kuik uit 1972, gedrukt in een oplage van 140 stuks. De litho’s komen uit de map Gezichten op Utrecht. Alle litho’s gesigneerd De litho’s zijn in goede conditie.

Litho's zijn in goede conditie

Dit item is verkocht voor 454,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2020 om 20:27
Eindtijd:03-02-2020 om 21:38

leidsche87rijn
3 feb. / 21:02
€ 395