5. Dirkje Kuik

Dirkje Kuik (1929-2008)

26 aangeboden items / 235 verkochte items

FA. (79 x Favoriet)

Dirkje KUIK (Utrecht 1929 - Utrecht 2008)

Schilder, graficus, auteur

Opleiding: Kuik volgde een opleiding aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Ze woonde en werkte haar hele leven in Utrecht.

Geboren als William Diederich Kuik, ging Dirkje sinds 1979 als vrouw door het leven. Ze schilderde en etste stadsgezichten, landschappen, figuurvoorstellingen en portretten. Kuik richtte samen met J.H. Moesman en Henc van Maarseveen het Grafisch Gezelschap De Luis op. Daarnaast was ze lid van kunstgenootschap Kunstliefde. Uit angst dat een hardnekkige oogontsteking haar schilder- en tekenwerk zou beëindigen, schreef Kuik romans en gedichten, waar ze enkele prijzen voor heeft ontvangen. Ze was ook kunstrecensent bij Het Parool.

Exposities en prijzen:

Na haar dood werd er bij Kunstliefde een drieluik-tentoonstelling over Dirkje Kuik georganiseerd, en haar voormalige woning werd als museum ingericht. Voor haar literaire werk heeft ze verschillende prijzen ontvangen.

Nationaliteit / school

Nederlands

26 aangeboden items van deze kunstenaar
Dirkje Kuik - Litho, Winkelmansplantage kopen? Bied vanaf 100!

Dirkje Kuik - Litho, Winkelmansplantage

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Lonneke – gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 55!

Dirkje Kuik - Lonneke – gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 40!

Dirkje Kuik - gesigneerde litho

Geplaatst doorFojo

TechniekEts
Afmetingen43.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho met tekst: "Moll Magee - 1968 kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho met tekst: "Moll Magee - 1968

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: "Amazone" kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho: "Amazone"

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Litho: "Sneeuwvrouw" kopen? Bied vanaf 65!

Dirkje Kuik - Litho: "Sneeuwvrouw"

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Pentekening: "Aram en de bende van de boomstam" kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pentekening: "Aram en de bende van de boomstam"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 31 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening op waterverf, Muurstudie Dam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Dirkje Kuik - Inkttekening op waterverf, Muurstudie Dam - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1985
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen53 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Dirkje Kuik - Egeltje 1966 kopen? Bied vanaf 35!

Dirkje Kuik - Egeltje 1966

Geplaatst doorMiles

Jaartal1966
TechniekGravure
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Dirkje Kuik - Pentekening uit 1988 niet ingelijst kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pentekening uit 1988 niet ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooriledere

Jaartal1988
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen25 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooriledere

Jaartal1988
TechniekPenseel (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - tekening uit 1983 kopen? Bied vanaf 250!

Dirkje Kuik - tekening uit 1983

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooriledere

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - tekening uit 1988 kopen? Bied vanaf 250!

Dirkje Kuik - tekening uit 1988

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooriledere

Jaartal1988
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - ets, Oude Dandy, proefdruk kopen? Bied vanaf 95!

Dirkje Kuik - ets, Oude Dandy, proefdruk

Geplaatst dooriledere

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - ets, Dandy, proefdruk kopen? Bied vanaf 95!

Dirkje Kuik - ets, Dandy, proefdruk

Geplaatst dooriledere

TechniekEts
Afmetingen27 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - Complete portfolio 8x litho | 'Alkmaar I' | Alles handgesigneerd kopen? Bied vanaf 375!

Dirkje Kuik - Complete portfolio 8x litho | 'Alkmaar I' | Alles handgesigneerd

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - Fantasiefiguren, tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!

Dirkje Kuik - Fantasiefiguren, tekening (ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen36 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - Het huis van Moll Magee, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 175!

Dirkje Kuik - Het huis van Moll Magee, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1970
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's kopen? Bied vanaf 425!

Dirkje Kuik - gezichten op Utrecht - 10 litho's

Geplaatst doorFojo

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - ets. Bij de twee Snoeken kopen? Bied vanaf 125!

Dirkje Kuik - ets. Bij de twee Snoeken

Geplaatst dooriledere

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen13.3 cm x 49.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - Ets: titel onbekend kopen? Bied vanaf 59!

Dirkje Kuik - Ets: titel onbekend

TechniekEts
Afmetingen63.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - Pentekening: Kevers kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pentekening: Kevers

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen22.5 cm x 30.5 cm (h x b)
Aftersale
Dirkje Kuik - grote ets: Rotslandschap kopen? Bied vanaf 60!

Dirkje Kuik - grote ets: Rotslandschap

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - Litho: het stenen huis in brand - 1983 kopen? Bied vanaf 69!

Dirkje Kuik - Litho: het stenen huis in brand - 1983

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende.... + boek waarin tekening staat kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende.... + boek waarin tekening staat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 22 cm (h x b)
Aftersale
Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat kopen? Bied vanaf 225!

Dirkje Kuik - Pen/inkttekening: "Aram en de bende ..." + boek waarin tekening staat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 21.5 cm (h x b)