Jan Battermann - Titel op achterkant niet leesbaar voor mij
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47.5 x 31.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 84/125 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 21-10-2023 om 12:58 |
Eindtijd | 30-10-2023 om 20:44 |