Dirkje Kuik - Muis als diriment

Dirkje Kuik - Muis als diriment kopen? Bied vanaf 175!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekPenseel (Inkt)
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Muis als diriment
De tekening is in goede staat