Deze ets werd in l970 uitgegeven in het kader van de 190-prenten. Afgedrukt op een blad van 52 x 70.5 cm geeft Dirkje Kuik een imposant maar tegelijkertijd zeer gevariëerd beeld van een gebergtelandschap. Met potlood gesigneerd, gedateerd en betiteld. De conditie van deze prent is zeer goed.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roermond, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25