Drietal zeer kleurrijk Art Deco aardewerken vazen van Ditmar & Urbach uit Tsjechie. Alle drie de vazen zijn gemerkt en in zeer goede tot goede toestand. Een vaas heeft drie glazuur flinters op de oranje decoratie aan zijkant/achterkant (zie foto). De andere vazen zijn in onbeschadigde conditie.
Afmetingen dekselvaas; 26,5 cm hoog en 14 cm diameter
Afmetingen kraagvazen; 23 cm hoog en 13 cm diameter
Goed
Een vaas heeft drie flinters op het glazuur (zie foto) en een vaas heeft op de standring een oud klein chipje.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00