Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Olieverf op triplex paneel, gesigneerd linksonder.
Paneelmaat 40 x 60 cm. In lijst. Lijstmaat 50 x 70 cm.
Ex collectie Provincie Noord-Holland (zie sticker aan achterzijde).
Dorus Arts is geboren te Bergharen in 1901 en overleden te Montreal in 1961.
Starttijd | 23-8-2015 om 11:35 |
Eindtijd | 6-9-2015 om 20:35 |