Dubbende Man

  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai ingelijst, handgesigneerd en handgenummerd oplage 100

groot werk

Starttijd:20-11-2011 om 02:35
Eindtijd:04-12-2011 om 02:35
Openingsbod € 850
ObjectlocatieNederland