Egill Jacobsen - Cobra

Egill Jacobsen - Cobra kopen? Bied vanaf 270!
Egill Jacobsen - Cobra kopen? Bied vanaf 270!Egill Jacobsen - Cobra kopen? Bied vanaf 270!Egill Jacobsen - Cobra kopen? Bied vanaf 270!Egill Jacobsen - Cobra kopen? Bied vanaf 270!
  • Egill Jacobsen (1910-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
Lijst93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/150
Mooi groot werk van de Deense Cobrakun stenaar.

Egill Jacobsen (1910-1998)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  bedi
FA. (9)

123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
63 cm
93 cm
49 cm
69 cm
Starttijd:02-01-2023 om 12:24
Eindtijd:15-01-2023 om 21:46
Openingsbod € 270
ObjectlocatieZutphen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier