Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1768 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Conditie | Goed | ||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amersfoort, Nederland |
Starttijd | 7-11-2023 om 12:43 |
Eindtijd | 13-2-2024 om 15:13 |