Enno Brokke - Enno Brokke, Schuit in vaart, Ets - Verkocht

Enno Brokke, Schuit in vaart, Ets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Enno Brokke, Schuit in vaart, Ets kopen? Bied vanaf 1!Enno Brokke, Schuit in vaart, Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Enno Brokke (1919-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Enno Brokke

Voorstelling van een schuit in een vaart

Losbladig, beeldmaat 14x21, bladmaat 32x48

Gesigneerd l.o. 'Brokke'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd5-4-2017 om 17:33
Eindtijd12-4-2017 om 19:38
Biedingen (8)