Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 25 cm (h x b) |
Conditie | |||||||
Conditie | Redelijk | ||||||
De grootte van de portfolio is aangegeven, de litho's zijn veel kleiner! Quer-4to. 23 gesigneerde originele litho's in passe-partout map en handgeschreven. frontispice in OHpgt.map met gekleurde papieren omslagpapieren en Pgt.flap, map niet fris en wat gescheurd!!! De kleine bladen elk onder Pp op de achterkant waarschijnlijk met lijm!!!1 gemonteerd.Pp z. Gedeeltelijk gekleurd! Potsdam, Müller 1923, handgeschreven titel, elk blad gesigneerd. Kleine bladen! Zorg ervoor dat u vragen van tevoren verduidelijkt. . Prive verkoop. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 21-2-2023 om 14:15 |
Eindtijd | 2-3-2023 om 21:37 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |