Peter Nieuwendijk - Teken aan de wand
Lenneke van der Goot - Composition With Wolves
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenboeket
Jose Calsina - Aarlandersveense polder
Jaartal | 1993 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek: Gemengde techniek
Gesigneerd
Uitgave: Original
Staat: Goed
Periode: jaren 90
Titel van kunstwerk: ZT
Kunstenaar: ERNST VIJLBRIEF (1934-2010)
Jaar: 1993
Totale afmetingen (L/B/H in cm): 57,5 x 50 cm
Gemengde techniek op papier.
Unica. Uit de nalatenschap van de kunstenaar!
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland | ||
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 18-2-2020 om 23:03 |
Eindtijd | 18-7-2020 om 17:41 |