Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst
Peter Motz - Landschap met molen en trekvaart
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 150 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
In mooie staat, gedurende jaren opgerold bewaard. Dit is de veiligste manier om niet gelijst rijstpapier te bewaren | |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 13-10-2020 om 14:37 |
Eindtijd | 30-10-2020 om 11:47 |