Jan Houwing - Gemengde techniek op papier, Quetzalcoatl - Ingelijst
Henny Gusta van den Berg - C&A op Scheveningen
Joseph Mulder - Mont Albaans toren en Waterkeer
William John Cooke - Laakmolen Den Haag
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Handgekleurd |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Mooie gouache van Ernst vijlbrief Afmetingen beeld: 36 cm x 36 cm (blad 60 cm x 42 cm) | |||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-2-2022 om 21:00 |
Eindtijd | 5-3-2022 om 20:11 |