Ets van Ernst Vijlbrief uit 1963 . Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Ernst Vijlbrief Techniek: Ets Oplage: E.a. Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Ingelijst Afmeting zonder lijst (HxB): 20 x 18 cm Afmeting met lijst (HxB): 42 x 32 cm Conditie werk: Zeer goed Conditie lijst: Gebruikt Referentie: 00890
Goed
Het werk is in goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 19,00