Ernst Vijlbrief (1934-2010).
Lot van 2 originele werken.
1. 't Woud, Bergen. Aquarel + inkt. Niet gesigneerd. 1971. Blad: 30x22cm.
2. Figuratie. Inkt. Niet gesigneerd. Blad: 21x17cm. Verso: tekst (1981).
Goede staat.
Afkomstig uit schetsboek van de kunstenaar (zie 2 laatste foto's, enkel ter documentatie, hoort niet bij de veiling).
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).