Espen Greger Hagen, Zeefdruk op handgeschept papier, Blue Indian - Verkocht

Espen Greger Hagen, Zeefdruk op handgeschept papier, Blue Indian kopen? Bied vanaf 1!
Espen Greger Hagen, Zeefdruk op handgeschept papier, Blue Indian kopen? Bied vanaf 1!Espen Greger Hagen, Zeefdruk op handgeschept papier, Blue Indian kopen? Bied vanaf 1!
  • Espen Hagen (1964-2008)
TypeTekening / Aquarel

Handgesigneerd en genummerd door Espen Hagen Ltd.Edition zeefdruk 229/250

Afm. 505 x 650 mm.

Espen Hagen (1964-2008)

NederlandsNederlandsNoorsNoorsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Rokki

17 verkochte items
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:20-11-2015 om 10:26
Eindtijd:26-11-2015 om 20:26
Biedingen (11)
Avontuur
26 nov. / 20:07
€ 19
Eddie69
26 nov. / 19:57
€ 17
Avontuur
26 nov. / 19:57
€ 17
Eddie69
26 nov. / 19:25
€ 15
Chip
26 nov. / 18:21
€ 13
Eddie69
26 nov. / 18:18
€ 11
Chip
25 nov. / 23:06
€ 9
cocalola
25 nov. / 20:38
€ 7
7775
25 nov. / 09:44
€ 5
billy10
24 nov. / 18:59
€ 3
Avontuur
23 nov. / 10:45
€ 1