Espen Hagen - Espen Greger Hagen, Zeefdruk op handgeschept papier, Blue Indian - Verkocht

Espen Greger Hagen, Zeefdruk op handgeschept papier, Blue Indian kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Espen Greger Hagen, Zeefdruk op handgeschept papier, Blue Indian kopen? Bied vanaf 1!Espen Greger Hagen, Zeefdruk op handgeschept papier, Blue Indian kopen? Bied vanaf 1!
  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Handgesigneerd en genummerd door Espen Hagen Ltd.Edition zeefdruk 229/250

Afm. 505 x 650 mm.