Espen Greger Hagen - Zeefdruk - Six Ladies at the Pink Bar - Verkocht

Espen Greger Hagen - Zeefdruk - Six Ladies at the Pink Bar kopen? Bied vanaf 95!
  • Espen Hagen (1964-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Six Ladies at the Pink Bar - Gesigneerde zeefdruk - Oplage 50 ex.

Zeefdruk van kunstenaar Espen Greger Hagen.                                                                  De zeefdruk is gemaakt naar het origineel "Pub".

De zeefdruk is in vier kleuren uitgebracht, elk in een oplage van 50 exemplaren.                       De afmetingen zijn 40 x 120cm.

Prachtige kleuren op heel stevig materiaal!

De verzending is aangetekend. Bij afname van meer werken gelden eenmalige verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:16-11-2015 om 18:51
Eindtijd:21-11-2015 om 18:51
skeislair
21 nov. / 15:15
€ 95