Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Six Ladies at the Pink Bar - Gesigneerde zeefdruk - Oplage 50 ex.
Zeefdruk van kunstenaar Espen Greger Hagen. De zeefdruk is gemaakt naar het origineel "Pub".
De zeefdruk is in vier kleuren uitgebracht, elk in een oplage van 50 exemplaren. De afmetingen zijn 40 x 120cm.
Prachtige kleuren op heel stevig materiaal!
De verzending is aangetekend. Bij afname van meer werken gelden eenmalige verzendkosten.