Espen Hagen - Geronimo (paars) - Verkocht

Espen Hagen - Geronimo (paars) kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 x 82 cm (h x b)
Incl. lijst113 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage123/149
Titel: Geronimo
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 113 cm x 113 cm
Oplage: 123/149
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met inkt (rechterzijde)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst

Oorspronkelijke galerieprijs: € 899U kunt het werk vooraf bekijken of na aankoop ophalen bij galerie Rotor in Arkel. Het werk met lijst is heel groot. Het werk kan ook met een koerier worden thuisgebracht.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland

Espen Hagen (1964-2008)

Nederlands NederlandsNoors Noors Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
1562 verkochte items
Alle items van deze verkoper (443)
113 cm
113 cm
82 cm
82 cm

ObjectlocatieArkel,  Nederland
Starttijd1-11-2018 om 19:10
Eindtijd15-11-2018 om 21:28