Espen Hagen - Ingelijste zeefdruk Indiaan - Verkocht

Espen Hagen - Ingelijste zeefdruk Indiaan kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Espen Hagen - Ingelijste zeefdruk Indiaan kopen? Bied vanaf 30!Espen Hagen - Ingelijste zeefdruk Indiaan kopen? Bied vanaf 30!Espen Hagen - Ingelijste zeefdruk Indiaan kopen? Bied vanaf 30!Espen Hagen - Ingelijste zeefdruk Indiaan kopen? Bied vanaf 30!Espen Hagen - Ingelijste zeefdruk Indiaan kopen? Bied vanaf 30!
  • Espen Hagen (1964-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst43 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1164/3125
Ingelijste zeefdruk Indiaan, door Espen Gregor Hagen
Handgesigneerd door kunstenaar
Lijst: 43 x 43cm
Passe-partout: 22 x 22 cm
In zeer goede staat
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 18,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieStramproy,  Nederland
Starttijd31-1-2022 om 20:57
Eindtijd20-2-2022 om 16:55