Espen Hagen - Vliegtuig - Verkocht

Espen Hagen - Vliegtuig kopen? Bied vanaf 450!

Espen Hagen - Vliegtuig kopen? Bied vanaf 450!Espen Hagen - Vliegtuig kopen? Bied vanaf 450!Espen Hagen - Vliegtuig kopen? Bied vanaf 450!
  • Espen Hagen (1964-2008)
Jaartal2000
TechniekSpuitbus
IngelijstIngelijst
Afmetingen140 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst150 x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hierbij bied ik een gesigneerde en origineel schilderij aan van Espen Greger Hagen.

Wegens de doorgevoerde veranderingen mbt de styling van onze woning is er helaas geen plek meer voor dit werk.

In werkelijkheid zijn de kleuren nog feller dan de foto’s doen voorkomen.

Spraycan en verf is gebruikt bij het maken van dit werk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rijnsburg, Nederland

Espen Hagen (1964-2008)

Nederlands NederlandsNoors Noors Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Barhonsbeek
0 verkochte items
130 cm
150 cm
120 cm
140 cm

ObjectlocatieRijnsburg,  Nederland
Starttijd25-11-2021 om 13:08
Eindtijd9-12-2021 om 21:27