Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst - Verkocht

Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst kopen? Bied vanaf 75!Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst kopen? Bied vanaf 75!Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst kopen? Bied vanaf 75!Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst kopen? Bied vanaf 75!Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst kopen? Bied vanaf 75!Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst kopen? Bied vanaf 75!Ewerdt Hilgemann - Gesigneerde litho - 1974 - 144/150 - Constructieve kunst kopen? Bied vanaf 75!
  • Ewerdt Hilgemann (1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Originele litho van de Duitse kunstenaar Ewerdt Hilgemann (1938 - Leeft en werkt in Nederland) Gesigneerd en gedateerd,  tevens genummerd 144/150 in potlood, door de kunstenaar onderaan het werk.
Afkomstig uit de kunstmap uit 1974 van de Internationale Werkgroep Voor Constructieve Vormgeving.(derde grafiekmap Antwerpen-Bonn - 1974)
Zelden aangeboden!

Conditie: Uitstekend, zeker voor zijn leeftijd;  nooit ingelijst, steeds bewaard in de kunstmap.
Bekijk de vele foto's; laatste foto enkel ter informatie en dus niet meegeleverd!

 Afmetingen: 50 x 70 cm

Verzending NL: 18,5€   B: 10€
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50

Ewerdt Hilgemann (1938)

Duits DuitsNederlands Nederlands

Geplaatst door  in2art
218 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
50 cm
70 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd12-6-2021 om 11:21
Eindtijd26-6-2021 om 19:30