Felix Labisse - L'ANTIGONE - Verkocht

Felix Labisse - L'ANTIGONE kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Felix Labisse - L'ANTIGONE kopen? Bied vanaf 45!Felix Labisse - L'ANTIGONE kopen? Bied vanaf 45!Felix Labisse - L'ANTIGONE kopen? Bied vanaf 45!Felix Labisse - L'ANTIGONE kopen? Bied vanaf 45!Felix Labisse - L'ANTIGONE kopen? Bied vanaf 45!
  • Felix Labisse (1905-1982)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
StijlSurrealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Felix Labisse (1905-1982)
Kunstenaar
Felix Labisse,Marchiennes, 9 maart 1905 - Parijs, 29 januari 1982, Frans surrealistisch schilder, illustrator en decorontwerper. Hij was van Vlaamse en Poolse afkomst.Labisse was autodidact. Liet zich in zijn werk be_nvloeden door Magritte en Delvaux. De werken van Labisse hebben vaak een erotisch tintje. Zelf noemde hij zijn werken "libidoscapes".In 1966 werd hij verkozen in de Academie des Beaux-Arts. Een retrospectief van zijn werk werd in 1973 getoond in het Rotterdamse Museum Boijmans Van Beuningen.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 17,40
Naar Duitsland € 17,40
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 21,75
Naar België € 9,50

Felix Labisse (1905-1982)

Frans Frans

Geplaatst door  arenagent
Lid sinds 2020
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
45 cm
55 cm