Dynamisch werk van Van der Linden op natuurstenen sokkel.
Sokkel: 9 x 7 x 6 cm. Object: 14 x 20 x 6 cm.
Van der Linden kreeg zijn opleiding aan de Academie in 's-Hertogenbosch als leerling van Wim van der plas en vervolgens aan de Rijksacademie van beeldende kunsten in Amsterdam, onder leiding van Piet Esser. Hij vervolgde zijn opleiding aan de Accademia di Belle Arte di Brera in Milaan, waar hij les kreeg van de beeldhouwers Luciano Minguzzi en Marino Marini.
Van der Linden stond vooral bekend om zijn bronzen dierfiguren.
Zeer Goed
Bronzen beeld in prachtige conditie. Natuurstenen sokkel heeft lichte gebruikssporen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bilthoven, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Extra