Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk
Type kunstwerk | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | C-Print |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21.5 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 11-4-2024 om 9:52 |
Eindtijd | 22-4-2024 om 20:09 |