FA. (3)

Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574

Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574 kopen? Bied vanaf 60!
Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574 kopen? Bied vanaf 60!Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574 kopen? Bied vanaf 60!Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574 kopen? Bied vanaf 60!Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574 kopen? Bied vanaf 60!Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Frans Hogenberg (1538-1590)
TechniekGravure
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20.2 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oude ingekleurde gravure van HET ONTZET VAN LEIDEN in 1574 door Frans Hogenberg
Aan de bovenkant is er met potlood tekst geschreven
De gravure is op professionele wijze gedoubleerd met japans papier
in de plaat Der Admirall Herr von Boisot
De plaatsen Leiden, Delft, Den Haag, Zoeterwoude
Afm papier 25 x 31,5 cm
ConditieRedelijk

Is gedoubleerd met japans papier

Frans Hogenberg (1538-1590)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

130 verkochte items
29.5 cm
20.2 cm
Starttijd:01-01-2021 om 11:21
Eindtijd:15-01-2022 om 22:18
Openingsbod€ 60
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrave, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa