Franz De Vadder - Landschap bij maanlicht - Verkocht

Franz De Vadder - Landschap bij maanlicht kopen? Bied vanaf 39!

Franz De Vadder - Landschap bij maanlicht kopen? Bied vanaf 39!Franz De Vadder - Landschap bij maanlicht kopen? Bied vanaf 39!Franz De Vadder - Landschap bij maanlicht kopen? Bied vanaf 39!Franz De Vadder - Landschap bij maanlicht kopen? Bied vanaf 39!Franz De Vadder - Landschap bij maanlicht kopen? Bied vanaf 39!Franz De Vadder - Landschap bij maanlicht kopen? Bied vanaf 39!
  • Franz De Vadder (1862-1936)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1890
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klein, charmant eiken paneeltje van de romantisch-realistische landschapsschilder François ("Franz") Leopold De Vadder (1862-1936). Hij kreeg zijn opleiding aan de academie van Antwerpen, en bleek een meester te zijn in het scheppen van sfeer, zowel in zijn landschappen als in zijn marines. Ging herhaaldelijk naar Parijs waar hij contact had met G. Courbet. Kreeg meerdere belangrijke prijzen en medailles. Een van zijn leerlingen was Henri van de Velde. In de tweede helft van zijn leven schilderde hij vooral de Antwerpse Kempen, en werd hij tot de Kalmhoutse school gerekend. Werk van hem bevindt zich o.m. in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België in Brussel en Antwerpen. Ingelijst in een eenvoudige mahonie-houten lijst.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 9,15
Naar Nederland € 18,10
Naar Duitsland € 18,10
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 52,50

Franz De Vadder (1862-1936)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  jvdo
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
23 cm
18 cm
20 cm
15 cm

ObjectlocatieLeuven,  België
Starttijd20-12-2023 om 12:56
Eindtijd29-12-2023 om 22:06
Biedingen (8)