Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse World - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse World - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse World - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse World - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse World - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
  • Frits van Eeden (1944)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen76.5 cm x 58 cm (h x b)
Lijst105 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQZW

Frits van Eeden (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
83 cm
105 cm
58 cm
76.5 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:07-03-2019 om 12:15
Eindtijd:18-03-2019 om 08:40
carlalex
17 mrt. / 22:47
€ 80