Gabriel Godard : Provence

Gabriel Godard : Provence  kopen? Bied vanaf 75!

Gabriel Godard : Provence

Verkoopprijs: € 75,00

Gabriel Godard : Provence  kopen? Bied vanaf 75!Gabriel Godard : Provence  kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  TWL

40 verkochte items
  • Gabriel Godard (1933)

"Provence" van Gabriel Godard.

Kleur lithografie op bütten papier

Gesigneerd en Genummerd,
Oplage nummer: 126/180

werk : 50 x 62,5  cm
blad : 56 x 75,5  cm

In nieuwstaat, nog niet ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:31-12-2013 om 11:39
Eindtijd:07-01-2014 om 11:39

raybru
6 jan. / 10:08
€ 75