Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Jaartal | 1969 |
Drager | Karton |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Werk is meer dan 50 jaar oud. Randen hebben sporen van de tijd. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter