Prachtig pasteus abstract expressionistisch schilderij met mooi formaat van museale kwaliteit, getiteld “Landschap met sleedoorn” van Ger Lataster uit 1993. Handgesigneerd aan voor alsook achterzijde, inclusief datum op achterzijde, aangeboden aan erg lage inzetprijs.
Het werk is opgenomen in het verzamelwerk/referentieboek “Lataster Schilderijen 1939-1996” op pagina 272 (afbeelding boek ook bij foto’s te zien).
Herkomst: Collectie Leon Mommers, na zijn dood Collectie Beckers waar het werk in 2018 uit overgekocht is. Volledige herkomst gestaafd met documenten.
Ger Lataster internationaal gekend schilder, Amsterdamse Limburger, met veel van zijn schilderijen in de collectie van het Stedelijk Museum Amsterdam.