Gerard Altmann - Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd - Verkocht

Gerard Altmann - Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerard Altmann - Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Gerard Altmann - Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Gerard Altmann - Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Gerard Altmann - Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Gerard Altmann - Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
  • Gerard Altmann (1877-1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Gerard Altmann is geboren in Rotterdam in 1877 en overleden in Rotterdam in 1940.

    De kunstschilder Gerard Altmann was een Rotterdamse schilder. Hij was een navolger in de trant van de Haagse School. Leerling van de Academie v. B.K. te Rotterdam van 1901 – 1904, en van Jan de Jong, Ferdinand Oldewelt en Jan Striening.

    Altmann schilderde veelal polderlandschappen met koeien en schapen, soms ook portretten, stillevens en interieurs.

    Info: Lexicon Pieter A. Scheen, RKD

    De kunstschilder Gerard Altmann heeft vanaf begin 1900 veel in de omgeving van Kortenhoef gewerkt. Hij trok er hier op uit met zijn schildersvrienden Louis Stütterheim en Cornelis Vreedenburgh. Ze raakten niet uitgekeken op de veelheid van motieven die het Kortenhoefse landschap hen had te bieden. Altmann schilderde er in de stijl van de Haagse School zijn vaak traditionele en veelgeprezen landschappen, meestal gestoffeerd met koeien, maar soms ook met molens of huizen. Daarnaast heeft hij ook een aantal portretten en stillevens gemaakt.

  • bron : galerie Wijdemeren

Verkeert in goede conditie  In originele lijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Gerard Altmann (1877-1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1193 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
70 cm
60 cm
45 cm
30 cm

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd1-4-2024 om 9:29
Eindtijd19-4-2024 om 13:08